LEUP MARK 5HD 5-25X56 PR2-MIL
$1,899.99
Leupold Mark 5HD, Rifle Scope, 5-25X56mm, 35mm Maintube, Matte Black, PR2-MIL Reticle 180222
23 in stock
Additional information
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.3 × 5.5 × 5.3 in |
| manufacturer | Leupold |
| model | Mark 5HD |
| objective | 56 |
| power | 5-25X |
| reticle | PR2-MIL |
| size | 35mm |
| product_type | Rifle Scope |
| color | Black |
| upc | 030317026882 |
| brand | Leupold |
| part_number | 180222 |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews