HEVI STEEL 12GA 3.5 #3 25/250
$29.87
HEVI-Shot HEVI-Shot, HEVI-Steel, 12 Gauge 3.5, Max Dram, 1 3/8 oz, #3 Shot Size, 25Rd Box HS65003
91 in stock
Additional information
| Weight | 3.0625 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 4.3 × 3.5 in |
| dram | Max Dram |
| caliber | 12 Gauge 3.5 |
| grain_weight | #3 |
| manufacturer | HEVI-Shot |
| model | HEVI-SHOT |
| ounce_of_shot | 1 3/8 oz |
| product_type | Shot |
| units_per_box | 25 |
| units_per_case | 250 |
| upc | 816383650035 |
| brand | HEVI-Shot |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews