Additional information
| Weight | 896.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 62.000 × 12.750 × 6.870 in |
| upc | 682863126228 |
| brand | Zastava Arms |
| barrel_length | 33" |
| capacity | 5 Rounds |
| color | Black |
| finish | Blued |
| magazine | 2 5 rd. |
| sights | Front/Rear Flip Sights |
Product Description
Zastava M93, Bolt Action Rifle, 50BMG, 33″ Cold Hammer Forged Fluted Barrel, Black, Adjustable Bipod, Foldable Iron Sights, Optics Ready With Picatinny Rail, Muzzle Brake, 5 Rounds, Two Magazines, Right Hand SRM93050
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews