
ZASTAVA M70 762X39 16″ 30RD RED TRI
$1,407.99
5 in stock
Additional information
| Weight | 185.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.000 × 9.000 × 4.000 in |
| upc | 685757098250 |
| brand | Zastava Arms |
| barrel_length | 16.3" |
| capacity | 30 Rounds |
| color | Black |
| finish | Matte |
| magazine | 1 30 rd. |
| sights | Open Rifle Sights |
| stock | Triangle Fixed |
Product Description
Zastava ZPAPM70, Semi-automatic Rifle, AK, 7.62X39, 16.3″ Chrome Lined Barrel, Matte Finish, Black, Blood Red Handguard, TangoDown Grip, Triangle Fixed Stock, 30 Rounds ZR7762RT
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews