WIN SPRX TRKY 12GA 3 #4 10/100
$14.15
Winchester Ammunition Super-X, 12 Gauge, 3, #4, 1.875 oz., Shotshell, 10 Round Box X123MT4
201 in stock
Additional information
| Weight | 1.5625 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 2.8 × 1.8 in |
| caliber | 12 Gauge 3 |
| grain_weight | #4 |
| manufacturer | Winchester Ammunition |
| model | Super-X |
| ounce_of_shot | 1.875oz |
| product_type | Shotshell |
| units_per_box | 10 |
| units_per_case | 100 |
| upc | 020892011175 |
| brand | Winchester Ammunition |
| part_number | X123MT4 |
Product Description
Since 1922″ Super-X ammunition has provided exceptional quality and outstanding performance for all types of hunters and shooters who rely on its time-proven dependability backed by legendary excellence.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.












Reviews