WEAVER TOP MOUNT EXT RNGS 30MM HI MT
$50.57
Weaver Top Mount Ring, 30mm, High Extension, Matte Finish 49152
23 in stock
Additional information
| Weight | 0.375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 4.8 × 1.3 in |
| manufacturer | Weaver |
| model | Top Mount |
| size | 30mm High |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 076683491527 |
| brand | Weaver |
Product Description
Try these to get the ideal eye relief. They let you position your scope forward or rearward.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews