UTG OP3 4-16X44 30MM CMPCT SCOPE TS
$309.47
Leapers, Inc. – UTG OP3 Rifle Scope, 4-16X44, 30mm Main Tube, Black Color, UMOA Range Estimating Etched Glass Reticle, 0.25 MOA Adjustment OP3-GM4164UMOA
1 in stock
Additional information
| Weight | 2.375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 4 × 3 in |
| manufacturer | Leapers, Inc. – UTG |
| model | OP3 |
| objective | 44 |
| power | 4-16X |
| size | 30mm |
| product_type | Rifle Scope |
| color | Black |
| upc | 4717385555747 |
| brand | Leapers, Inc. – UTG |
Product Description
Leapers” Inc. develops” manufactures” and distributes a wide range of innovative and technologically advanced hunting and shooting sport oriented products across a multitude of different platforms.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews