TRUGLO TACT 30MM RED DOT DC BLK
$61.43
Truglo Tactical Red Dot, 30mm, Dual Color, Black Finish TG-TG8030TB
3 in stock
Additional information
| Weight | 0.8125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.8 × 7.5 × 2.5 in |
| manufacturer | Truglo |
| model | TG8030TB |
| objective | 30 |
| power | 1X |
| size | 30mm |
| product_type | Red Dot |
| color | Black |
| upc | 788130012598 |
| brand | Truglo |
Product Description
TruGlo When Brightness Counts
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews