TRUGLO RED DOT 5MOA 1X30 BLK
$41.99
Truglo Red Dot, 5MOA, 30mm, 1X30, Compact, Black TG-TG8030B
88 in stock
Additional information
| Weight | 0.6875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.8 × 6.5 × 2.1 in |
| manufacturer | Truglo |
| model | Red Dot |
| objective | 30 |
| power | 1X |
| size | 30mm |
| product_type | Red Dot |
| color | Black |
| upc | 788130090770 |
| brand | Truglo |
Product Description
TruGlo When Brightness Counts
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews