TRUGLO IGNITE 2 MOA GREEN DOT 22MM
$149.99
Truglo IGNITE, Red Dot, 1X22mm, 2 MOA Green Dot, Black, Includes High and Low Picatinny/Weaver Mount and Rubber Lens Cover TG-TG8322GN
1 in stock
Additional information
| Weight | 0.875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.3 × 3.3 × 4 in |
| manufacturer | Truglo |
| model | IGNITE |
| objective | 22mm |
| power | 1X |
| reticle | Green Dot |
| product_type | Red Dot |
| color | Black |
| upc | 788130031681 |
| brand | Truglo |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews