TALLEY MDRN SPORTING RINGS 34MM LOW
$58.28
Talley Manufacturing Modern Sporting Rings, Fits Picatinny Rail System, 34mm Low, Black, Alloy TMS34L
11 in stock
Additional information
| Weight | 0.3125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 4 × 1.5 in |
| manufacturer | Talley Manufacturing |
| model | Modern Sporting |
| size | 34mm Low |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 810301023611 |
| brand | Talley Manufacturing |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews