TALLEY MDRN SPORTING RINGS 30MM MED
$58.28
Talley Manufacturing Modern Sporting Rings, Fits Picatinny Rail System, 30mm Medium, Black, Alloy TMS30M
27 in stock
Additional information
| Weight | 0.3125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 4 × 1.5 in |
| manufacturer | Talley Manufacturing |
| model | Modern Sporting |
| size | 30mm Med |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 810301023598 |
| brand | Talley Manufacturing |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews