Additional information
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.000 × 7.000 × 3.000 in |
| upc | 82442987989 |
| brand | Tikka |
| barrel_length | 22.4" Fluted Barrel |
| capacity | 3 + 1 |
| finish | Matte Stainless |
| magazine | 1 3 rd. |
| sights | No Sights |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews