SABRE RED POCKET W/CLIP US .75OZ
$7.99
Sabre Pepper Spray, .75oz, Red Pepper & UV Dye P-22-OC
14 in stock
Additional information
| Weight | 0.125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 4 × 1.2 in |
| manufacturer | Sabre |
| packaging | Aerosol Can |
| size | .75oz |
| product_type | Spray |
| upc | 023063100227 |
| brand | Sabre |
| part_number | P-22-OC |
Product Description
SABRE provides best-in-class personal safety” home security” and law enforcement products to maximize your safety. SABRE is the world’s largest pepper spray manufacturer” providing police-strength protection to consumers and law enforcement alike” all across the globe.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews