Additional information
| Weight | 0.1875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 3.5 × 1.5 in |
| manufacturer | Sabre |
| model | Hardcase |
| packaging | Aerosol Can |
| size | .54oz |
| product_type | Pepper Spray |
| color | Gray |
| upc | 023063755311 |
| brand | Sabre |
| part_number | HC-14-LG-02 |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews