SABRE BLK. GEL/BLT CTTR/GLS BRKR
$14.99
Sabre Safe Escape 3-In-1 Automotive Tool, Pepper Gel, Hard Case, .54oz, Light Gray, Includes Key Clip, Seatbelt Cutter and Glass Breaker SE-BK-01
102 in stock
Additional information
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.5 × 5 × 2 in |
| manufacturer | Sabre |
| model | Hard Case |
| packaging | Aerosol Can |
| size | .54oz |
| product_type | Pepper Gel |
| color | Black |
| upc | 023063153476 |
| brand | Sabre |
| part_number | SE-BK-01 |
Product Description
Pepper Gel with Seat Belt Cutter and Window Breaker with Snap Clip
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews