RUGER 30MM X-HI(6) MBL (6B30HM) INDV
$30.59
Ruger Standard, Ring, 30mm Extra High(6), Matte Blue Finish, 6B30, Sold Individually 90323
8 in stock
Additional information
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 3.3 × 1.1 in |
| manufacturer | Ruger |
| model | Standard |
| size | 30mm Extra High |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 736676903238 |
| brand | Ruger |
| part_number | 90323 |
Product Description
Ruger 30mm extra high ring with matte blued finish” accommodates objective lens diameters up to 62mm.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews