RUGER 30MM HIGH(5) MBL (5B30HM) INDV
$30.59
Ruger Standard, Ring, 30mm High(5), Matte Blue Finish, 5B30HM, Sold Individually 90322
33 in stock
Additional information
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 3.3 × 1.3 in |
| manufacturer | Ruger |
| model | Standard |
| size | 30mm High |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 736676903221 |
| brand | Ruger |
| part_number | 90322 |
Product Description
Ruger 30mm high ring with matte blued finish” accommodates objective lens diameters up to 52mm.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews