RUGER 30MM HIGH SET BLUE (5B30/6B30)
$58.09
Ruger Standard, Ring Set, 30mm High, Blue Finish, 1-5B30 & 1-6B30, 2 Pack 90407
40 in stock
Additional information
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 5 × 1 in |
| manufacturer | Ruger |
| model | Standard |
| size | 30mm High |
| product_type | Ring |
| color | Blue |
| upc | 736676904075 |
| brand | Ruger |
| part_number | 90407 |
Product Description
Ruger 30mm high set of rings with blued finish” accommodates objective lens diameters up to 52mm.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews