REPTILIA AUS 34MM MOUNT 1.54 FDE
$299.66
Reptilia AUS Mount, 34mm, Flat Dark Earth Anodized Finish, 1.54 Bore Height 100-155
21 in stock
Additional information
| Weight | 0.625 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.3 × 4.3 × 2.5 in |
| manufacturer | Reptilia |
| model | AUS |
| size | 34mm |
| product_type | Mount |
| color | Flat Dark Earth |
| upc | 850022282188 |
| brand | Reptilia |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews