PS FOX LABS PEPPER SPRAY STRM 1.5OZ
$21.99
PS Products Fox, Pepper Spray, 1.5oz, Flip-Top Stream 152FTS
88 in stock
Additional information
| Weight | 0.1875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 1.5 × 1.5 in |
| manufacturer | PS Products |
| model | Fox |
| packaging | Aerosol Can |
| size | 1.5oz |
| product_type | Pepper Spray |
| upc | 817444010041 |
| brand | PS Products |
| part_number | 152FTS |
Product Description
PS Products specializes in the design” manufacturing” and distribution of non-lethal personal protection products. Since 1992″ they have provided the best in quality and service at competitive prices.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews