PS 4OZ ELIMINATOR PEPR SPRY FLIP TOP
$14.00
PS Products Eliminator, Pepper Spray, 4oz EC120FT-C
12 in stock
Additional information
| Weight | 0.375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 4.3 × 2 in |
| manufacturer | PS Products |
| model | Eliminator |
| packaging | Aerosol Can |
| size | 4oz |
| product_type | Pepper Spray |
| upc | 797053002869 |
| brand | PS Products |
| part_number | EC120FT-C |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews