PS 1/2OZ ELIMINATOR PEPR SPRY KEY RG
$5.27
PS Products Eliminator, Pepper Spray, .5oz, w/Leather Keychain EKCH14-C
17 in stock
Additional information
| Weight | 0.1875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.3 × 5.1 × 2 in |
| manufacturer | PS Products |
| model | Eliminator |
| packaging | Aerosol Can |
| size | .5oz |
| product_type | Pepper Spray |
| upc | 797053003446 |
| brand | PS Products |
Product Description
PS Products specializes in the design” manufacturing” and distribution of non-lethal personal protection products. Since 1992″ they have provided the best in quality and service at competitive prices.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews