PRO-SHOT ZERO FRICTION NEEDLE 1OZ
$7.43
Pro-Shot Products Needle Oiler, Zero Friction, Liquid, 1 oz., Clam Pack ZF-1
41 in stock
Additional information
| Weight | 0.125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.8 × 1.8 × 1.5 in |
| manufacturer | Pro-Shot Products |
| model | Needle Oiler |
| packaging | Clam Pack |
| size | 1oz |
| product_type | Liquid |
| upc | 709779800339 |
| brand | Pro-Shot Products |
Product Description
From the once a year hunter” to the highly competitive bench rest shooter” Pro-Shot has become one of the most sought after brands when a shooter is simply looking for the best firearms cleaning equipment available! Competition Shooters” Hunters” Olympic Shooters” Law enforcement” Special Forces and multiple Armies depend on Pro-Shot to clean their firearms.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews