PRO-SHOT 1 STEP NEEDLE OILER 1OZ
$6.11
Pro-Shot Products 1 Step Needle Oiler, Liquid, 1 oz, Clam Pack 1STEP-1 NEEDLE
28 in stock
Additional information
| Weight | 0.125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 2.3 × 1.5 in |
| manufacturer | Pro-Shot Products |
| model | 1 Step |
| packaging | Clam Pack |
| size | 1oz |
| product_type | Liquid |
| upc | 709779800230 |
| brand | Pro-Shot Products |
Product Description
From the once a year hunter” to the highly competitive bench rest shooter” Pro-Shot has become one of the most sought after brands when a shooter is simply looking for the best firearms cleaning equipment available! Competition Shooters” Hunters” Olympic Shooters” Law enforcement” Special Forces and multiple Armies depend on Pro-Shot to clean their firearms.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews