Additional information
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.500 × 10.000 × 3.000 in |
| upc | 798681699124 |
| brand | SIG SAUER |
| barrel_length | 4.7" |
| capacity | 10+1 |
| color | Black |
| finish | Matte Black Nitron |
| magazine | 2 10 rd. Steel Magazines |
| sights | SIGLITE W/ Removable Night Sight Plate |
| stock | Stainless Frame With Polymer Modular Grip |
Product Description
320F-9-BSSP-10
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews