Additional information
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.500 × 10.000 × 3.000 in |
| upc | 798681697649 |
| brand | SIG SAUER |
| barrel_length | 4.40" |
| capacity | 8 + 1 |
| finish | Nitron |
| magazine | 2 8 rd. |
| sights | SIGLITE |
Product Description
220R-45-BSE-R2
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews