Additional information
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52.500 × 2.750 × 10.000 in |
| upc | 40589027449 |
| brand | Traditions Performance Firearms |
| barrel_length | 22" Lothar Walther Barrel |
| capacity | 1 |
| finish | Stainless Cerakote |
| magazine | |
| sights | No Sights |
Product Description
3-9X40 SCOPE MOUNTED
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews