MAG KIMBER RAPIDE MCRO 9MM 7RD EXT
$38.15
Kimber America Magazine, 9mm, 7 Round, Fits Kimber Rapide Micro 9 Extended Finger Extension, Stainless 1200930A
69 in stock
Additional information
| Weight | 0.125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 4 × 1 in |
| capacity | 7 Rounds |
| caliber | 9MM |
| manufacturer | Kimber America |
| product_type | Magazine |
| color | Silver |
| upc | 669278129303 |
| brand | Kimber America |
| part_number | 1200930A |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews