MAG KIMBER 9MM 9RD SS SILVER
$35.27
Kimber America Magazine, 9MM, 9 Rounds, For 1911, Stainless Steel, Silver 1100307A
66 in stock
Additional information
| Weight | 0.1875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 4 × 1 in |
| capacity | 9 Rounds |
| caliber | 9MM |
| manufacturer | Kimber America |
| product_type | Magazine |
| color | Silver |
| upc | 669278113074 |
| brand | Kimber America |
| part_number | 1100307A |
Product Description
Stainless steel 9-round magazine for 1911 9mm pistols with full size grip. Pre-drilled for base pad installation.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews