MAG KIMBER 9MM 8RD SS COMPACT
$28.19
Kimber America Magazine, 9MM, 8 Rounds, For Compact/Ultra 1911, Stainless Steel, Silver 1000139A
25 in stock
Additional information
| Weight | 0.1875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 1.5 × 0.5 in |
| capacity | 8 Rounds |
| caliber | 9MM |
| manufacturer | Kimber America |
| product_type | Magazine |
| color | Silver |
| upc | 669278101392 |
| brand | Kimber America |
| part_number | 1000139A |
Product Description
Stainless steel 8-round magazine for 1911 9mm pistols with compact grip. Pre-drilled for base pad installation.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews