MAG KIMBER 9MM 15RD FOR MAKO BLK
$29.63
Kimber America Magazine, 9MM, 15 Rounds, For Kimber Mako, Matte Finish, Black+ 1700207A
34 in stock
Additional information
| Weight | 0.1875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 4 × 0.5 in |
| capacity | 15 Rounds |
| caliber | 9MM |
| manufacturer | Kimber America |
| product_type | Magazine |
| color | Black |
| upc | 669278172071 |
| brand | Kimber America |
| part_number | 1700207A |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews