MAG KIMBER 45ACP 7RD BLK
$18.35
Kimber America Magazine, 45 ACP, 7 Rounds, Fits 1911, Matte Finish, Black 1000208A
50 in stock
Additional information
| Weight | 0.1875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 4 × 0.5 in |
| capacity | 7 Rounds |
| caliber | 45 ACP |
| manufacturer | Kimber America |
| product_type | Magazine |
| color | Black |
| upc | 669278102085 |
| brand | Kimber America |
| part_number | 1000208A |
Product Description
Black 7-round magazine for 1911 .45 ACP pistols with full-length grip. Pre-drilled for base pad installation.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews