LEUP VX-FREEDOM 3-9X50 FDOT HNTR
$599.99
Leupold VX-Freedom, Rifle Scope, 3-9X50mm, 30mm Maintube, Matte Black, FireDot Twilight Hunter Illuminated Reticle 177228
163 in stock
Additional information
| Weight | 1.5625 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 3.3 × 3 in |
| manufacturer | Leupold |
| model | VX-Freedom |
| objective | 50 |
| power | 3-9X |
| reticle | FireDot Twilight Hunter |
| size | 30mm |
| product_type | Rifle Scope |
| color | Black |
| upc | 030317022457 |
| brand | Leupold |
| part_number | 177228 |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews