LEUP OPEN RANGE CS RINGS 30MM MED
$43.19
Leupold Open Range, Rings, 30mm Med, Matte Black 180947
185 in stock
Additional information
| Weight | 0.3125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.3 × 4.8 × 1 in |
| manufacturer | Leupold |
| model | Open Range |
| size | 30mm Med |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 030317029029 |
| brand | Leupold |
| part_number | 180947 |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews