KONUS 30MM RINGS MED MATTE
$41.15
Konus Medium 30mm Steel Ring Mounts, Weaver/Picatinny, Ring, Matte Black, Fits Up To 44mm Objective Lens 7404
19 in stock
Additional information
| Weight | 0.4375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5.3 × 0.8 in |
| manufacturer | Konus |
| model | Medium 30mm Steel Ring Mounts |
| size | 30mm |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 698156074046 |
| brand | Konus |
| part_number | 7404 |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews