KONUS .22 30MM RINGS HIGH MATTE
$33.59
Konus High 30mm Steel Ring Mounts, For Airgun/22, Ring, Matte Black, Fits Up To 56mm Objective Lens 7418
69 in stock
Additional information
| Weight | 0.4375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5.3 × 0.8 in |
| manufacturer | Konus |
| model | High 30mm Steel Ring Mounts |
| size | 30mm |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 698156074183 |
| brand | Konus |
| part_number | 7418 |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews