HEVI HAMMER 12GA 3 #3 25/250
$33.06
HEVI-Shot HEVI-Shot, HEVI-Hammer, 12 Gauge 3, 1 1/4 oz, Max Dram, #3 Shot Size, 25Rd Box HS28003
76 in stock
Additional information
| Weight | 2.8125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.8 × 4.3 × 4.3 in |
| dram | Max Dram |
| caliber | 12 Gauge 3 |
| grain_weight | #3 |
| manufacturer | HEVI-Shot |
| model | HEVI-SHOT |
| ounce_of_shot | 1 1/4 oz |
| product_type | Shot |
| units_per_box | 25 |
| units_per_case | 250 |
| upc | 816383002087 |
| brand | HEVI-Shot |
| part_number | HS28003 |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews