Additional information
| Weight | 55.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.500 × 5.750 × 1.750 in |
| upc | 727962500439 |
| brand | Heritage Manufacturing |
| barrel_length | 9" |
| capacity | 6 Rounds |
| color | Black |
| finish | Matte |
| magazine | |
| sights | Adjustable Sights |
Product Description
Heritage Rough Rider, Single Action, Revolver, 22LR/22 WMR, 9″ Barrel, Alloy, Black, Cocobolo Grips, Adjustable Sights, 6 Rounds RR22MB9AS
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews