Additional information
| Weight | 6.650 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.000 × 10.400 × 4.500 in |
| upc | 819644023685 |
| brand | ATI |
| barrel_length | 16.25" |
| capacity | 10 + 1 |
| finish | Matte Black |
| magazine | |
| sights | Quick Acquisition Front/Rear |
Product Description
GSG GSGGERGGSG1610 GSG-16 \*CA Compliant 22 LR Caliber with 10+1 Capacity, 16.25″ Barrel, Black Metal Finish & Collapsible with Storage Compartment Black Stock Right Hand (Full Size)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews