Additional information
| Weight | 130.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 8588005808545 |
| brand | Grand Power |
| barrel_length | 8" |
| capacity | 33 Rounds |
| color | Black |
| finish | Matte |
Product Description
Grand Power Stribog SP9A3G, Semi-Automatic Pistol, 9MM, 8″ Threaded Barrel, Aluminum Frame, Non-Reciprocating Charging Handle, M-LOK Rail, Compatible with Glock Style Magazines, Matte Finish, Black, Includes 3 Magazines, Plastic Hard Case, M-LOK Accessory Mounts, 33 Rounds GRP8588005808545
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews