Additional information
| Weight | 3.460 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.400 × 11.250 × 3.450 in |
| upc | 845737015138 |
| brand | FN USA |
| barrel_length | 4.8" |
| capacity | 10+1 |
| color | Flat Dark Earth |
| finish | FDE |
| magazine | 2 10 Round |
| sights | FT: 1-Dot RR: 2-Dot Low Profile Adjustable |
| stock | FDE Polymer |
Product Description
4.8″ AS 2-10RD FDE
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews