Additional information
| Weight | 4.100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.300 × 11.200 × 3.400 in |
| upc | 845737012656 |
| brand | FN USA |
| barrel_length | 4.32" |
| capacity | 12+1 and 24+1 |
| color | Flat Dark Earth |
| finish | Flat Dark Earth |
| magazine | 2 1-12 rd., 1-24 rd. |
| sights | Enhanced High Profile Fixed Combat Night Sights |
| stock | FDE Polymer with Mil-STD 1913 Accessory Rail |
Product Description
1-24RD 1-12RD NS FDE/FDE
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews