DNZ BRN X-BOLT LA MED 30MM BLK
$57.00
DNZ Game Reaper, 30mm Medium, Black, Fits Browning X-Bolt Long Action 96500
2 in stock
Additional information
| Weight | 0.3125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.8 × 4.8 × 2 in |
| manufacturer | DNZ |
| model | Game Reaper |
| size | 30mm Med |
| color | Black |
| upc | 879956003812 |
| brand | DNZ |
Product Description
Every DNZ Scope Mount is precision machined in North Carolina from Top Grade” Solid Billet Aluminum. Ultralight with maximum shock absorption” there are no movable parts between rifle and scope.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews