Additional information
| Weight | 90.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.000 × 8.750 × 2.750 in |
| upc | 98289005359 |
| brand | Colt Manufacturing |
| barrel_length | 8" |
| capacity | 6 |
| color | Silver |
| finish | Semi-Bright Stainless Steel |
| magazine | |
| sights | FT: Red Ramp RR: Adjustable |
| stock | Hogue Rubber |
Product Description
Colt’s Manufacturing Anaconda, Revolver, 44 Magnum, 8″ Barrel, Semi-Bright Stainless Finish, Hogue Grip, 6 Rounds ANACONDA-SP8RTS
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews