Additional information
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.000 × 8.000 × 2.000 in |
| upc | 860009867079 |
| brand | CZ-USA |
| barrel_length | 4.925" |
| capacity | 19 + 1 |
| finish | Black Polycoat & Nitride |
| magazine | 2 19 rd. |
| sights | FS: Fiber Optic RS: Fixed |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews