Additional information
| Weight | 1.600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.250 × 7.000 × 2.250 in |
| upc | 22188895865 |
| brand | Smith & Wesson |
| barrel_length | 1 7/8" |
| capacity | 5 |
| finish | Matte Black |
| magazine | |
| sights | XS Front NS/Blk U-Notch Rear |
Product Description
ULTIMATE CARRY/VZ G10 GRIPS
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews