Additional information
| Weight | 9.935 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 49.500 × 12.000 × 3.500 in |
| upc | 761226089193 |
| brand | Magnum Research |
| barrel_length | 17.0" |
| capacity | 10 + 1 |
| finish | Black |
| magazine | |
| sights | None |
Product Description
.22LR SwitchBolt Receiver 17″ Carbon Weave BBL w/Tactical BLK Stock
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews