HEVI BISMUTH 12GA 3 #4 25/250
HEVI-Shot HEVI-Shot, HEVI-Bismuth, 12 Gauge 3, Max Dram, 1 3/8 oz, #4 Shot Size, 25Rd Box HS14004
Additional information
| Weight | 2.9375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 2.8 × 4.3 in |
| dram | Max Dram |
| caliber | 12 Gauge 3 |
| grain_weight | #4 |
| manufacturer | HEVI-Shot |
| model | HEVI-SHOT |
| ounce_of_shot | 1 3/8 oz |
| product_type | Shot |
| units_per_box | 25 |
| units_per_case | 250 |
| upc | 816383002209 |
| brand | HEVI-Shot |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews