BURRIS HIGH 30MM ZEE RINGS MATTE
$47.60
Burris Zee Ring, Weaver, 30mm, High, Matte Finish 420077
277 in stock
Additional information
| Weight | 0.1875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 7.8 × 0.6 in |
| manufacturer | Burris |
| model | Zee |
| size | 30mm High |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 000381200778 |
| brand | Burris |
Product Description
These Weaver-style rings are solid steel” so you can rely on their accuracy.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews